Brankář Slavie Martin Vaniak v rozhovoru vzkázal novinářům, že díky předčasné obhajobě titulu teď mají po práci.
Slávisté v dobrém rozmaru zapíjeli titul a nejstarší borec v červenobílém dresu kvitoval fakt, že o všem se rozhodlo ještě před koncem ligy. "Jsem rád, že jsme to rozhodli v pondělí. Nechtěli jsem to prodlužovat. Byl by to další týden pod tlakem. Vám novinářům jsme to ale utnuli a teď máte ho*no," řekl s úsměvem ve tváři Vaniak v rozhovoru s moderátorem Sportovních novin Martinem Pouvou a jasně tím dal najevo, že podle něj teď v novinářských perech bude chybět náplň jménem Gambrinus liga.
Pojď ke mně, ať si taky v televizi...
Vaniak byl plný emocí, a když se ho Pouva ptal, zda je možné udělat krátký rozhovor, reagoval naprosto bezprostředně. "Jasně, můžem. A pojď ke mně, ať jsi taky v televizi," vypálil z voleje, uvolnil mu místo vedle sebe, a chytil Pouvu kolem ramen.
Slavia vyhrála na Žižkově 3:1 a obhájila titul. To se jí nepovedlo už dlouhých 66 let. Více o zápase čtěte ZDE. Ihned po závěrečném hvizdu propukly oslavy. Na hřišti, v kabině i v Edenu, kam později slávisté samozřejmě dorazili za svými fanoušky. Videa z oslav a další rozhovory naleznete ZDE.
Podívejte se, jak probíhaly oslavy mistrovského titulu před Edenem: