APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Nedvěda vábí Lazio. Nabízí roční smlouvu

Český fotbalový záložník Pavel Nedvěd by se mohl vrátit do Lazia Řím. Potvrdil to jeho zástupce Mino Raiola.

Posledního května letošního roku se Nedvěd slavnostně rozloučil s dresem Juventusu Turín a oznámil, že s vrcholovou kariérou je definitivně konec. Italská média tomu ale stále nemohou věřit. Podle listu Corriere Dello Sport se schyluje k návratu Nedvěda do Lazia Řím, které se o držitele Zlatého míče za rok 2003 zajímá už dlouho.


Jasno by mělo být až za několik dní


S Laziem prý intenzivně jedná Nedvědův agent Mino Raiola, jenž mimo jiné zastupuje i žádaného útočníka Interu Milán Zlatana Ibrahimoviče. "Ano, setkal jsem se s Lotitem (prezident Lazia). Teď musíme počkat patnáct dní, protože Pavel je na dovolené. O všem se rozhodne, až se vrátí," uvedl Raiola.


Podívejte se, jak se Nedvěd loučil s Juventusem Turín. Shodou okolností v zápase proti Laziu...



Pokud hvězdný záložník skutečně posílí římský celek, potká se v něm s krajany Davidem Rozehnalem a Liborem Kozákem. Prvně jmenovaný však možná přestoupí jinam, zájem o něj je hlavně v Německu.


Nedvědova “italská“ vizitka


Nedvěd přišel do Lazia v roce 1996 z pražské Sparty. S klubem vyhrál poslední ročník Poháru vítězů pohárů, italskou ligu a dvakrát tamní pohár. V roce 2001 se stěhoval do Juventusu. V Turíně Nedvěd slavil dva mistrovské tituly a po trestu za korupci navíc klubu pomohl k návratu z druhé ligy mezi elitu.

hum, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události