Dohoda mezi stájemi a šéfem FIA Maxem Mosleym urychlila veškerá jednání. Byla potvrzena soupiska pro rok 2010.
Příští rok se počet stájí ve formuli jedna rozšíří z deseti na třináct. Přibudou Campos Meta, Manor Grand Prix a US F1. Oficiálně to oznámila FIA po odblokování jednání, kdy se Mosley dohodl se vzbouřenými stájemi.
V prohlášení, které FIA vydala, se dále uvádí, že všechny současné týmy souhlasí se svou účastí v mistrovství světa a žádná konkurenční závodní série nebude založena. Pravidla mistrovství světa pro příští rok budou stejná jako v letošním roce. Součástí dohody mezi Asociací stájí F1 a FIA je, že týmy během dvou let sníží náklady na účast v šampionátu na úroveň ze začátku devadesátých let.
Týmy, které se zúčastní příštího ročníku MS:
Scuderia Ferrari Marlboro
Vodafone McLaren Mercedes
BMW Sauber F1 Team
Renault F1 Team
Panasonic Toyota Racing
Scuderia Toro Rosso
Red Bull Racing
AT&T Williams
Force India F1 Team
BrawnGP Formula One Team
Campos Meta Team
Manor Grand Prix
Team US F1