Handicapovaný sportovec Heřman Volf se vydal se svým doprovodem na další část své cesty - etapu OZP pojišťovny ze Šťáhlav do Bělé nad Radbuzou.
Zprvu vedla po frekventované silnici přes Starý Plzenec do Stodu a dále pokračovala malebnou krajinou po silnicích II. a III. třídy přes přes Hradec, Bukovou a Darmyšl.
Vozičkář Heřman Volf má v plánu vydat se na kole z Prahy do Paříže. Více o celé akci nejdete ZDE.
Na 70. kilometru se napojil na mezinárodní cyklotrasu Paneuropa Radweg směřující do Paříže, po níž chce jet co nejdéle, bude-li to technicky možné.
Podle svých slov se Heřman cítí skvěle a 92kilometrový úsek mu nečinil žádné potíže.
V pondělí ráno by měl přejet česko-německou hranici.