V pondělí se po úvodním stoupání přes Český les krátce před desátou hodinou "Cesta za snem“ přehoupla do své "německé části“.
Třetí etapa s názvem "Fastum gel" se však ukázala náročnější, zejména pro handbike.
Vozičkář Heřman Volf má v plánu vydat se na kole z Prahy do Paříže. Více o celé akci nejdete ZDE.
Na některých úsecích Panevropské stezky se speciálně upravené kolo zkrátka nevytočilo, a tak musel Heřman Volf a jeho tým prakticky za jízdy hledat náhradní trasu.
Heřman si pochvaloval kvalitu silnic, která ho – a v to doufá – bude provázet až do Paříže. Pondělní etapa o délce 65 km byla zakončena v městečku Schnaittenbach.
Na úterý 14.7. je plánován volný den, který Heřman, jeho otec i celý tým budou věnovat relaxaci a plánování cesty na následující tři dny.