Po nedělním volném dnu pokračovala v pořadí již třináctá část "Cesty za snem".
V Etapě Brema vyjel Heřman Volf na handbiku, spolu se svým doprovodem, z Bar-le-Duc, přes Sermaize-sur-Bains, Etrepy a Larzicourt k jezeru Lac du Der-Chantecoq, kde si naplánoval delší pauzu.
Od počátku Heřmana provázelo slunečné počasí, které se ale v odpoledních hodinách opět začalo dle předpovědi zhoršovat. Do svého cíle ve Vitry-le-Francois přijel krátce před průtrží mračen ve čtyři hodiny.
Dle jeho slov se od Nancy kvalita cyklostezek podstatně zhoršila, ale doufá, že čím více se bude přibližovat k Paříži, budou lepší.
Více informací o průběhu cesty naleznete na www.cestazasnem.cz.