Na tn.cz jsme vám opět nabídli živé přenosy z nejprestižnější klubové soutěže Ligy mistrů.
Zápasy ve skupinách Ligy mistrů pokračovaly dalšími střetnutími. V přímém přenosu na tn.cz jste měli možnost sledovat zápas portugalského Porta s Atlétikem Madrid a jako další zápas jsme Vám nabídli duel slavného Manchesteru United s německým Wolfsburgem.
Dres německého mistra sice obléká český reprezentant Jan Šimůnek, ten se ale na hřiště kvůli bolavým tříslům nedostal. V útoku nastoupil bývalý kanonýr severočeských Teplic Edin Džeko, který se svým brazilským parťákem Grafitem vytvořil nejúdernější útočnou dvojici loňského ročníku německé bundesligy.
Wolfsburgu se zatím v domácí soutěži nedaří podle představ, ale v Lize mistrů dokázal ve skupině vyhrát nad CSKA Moskva. Jenže ve druhém zápase podlehl na stadionu Old Trafford Manchesteru United 1:2.
Ve druhém zápase, který jste mohli sledovat v přímém přenosu, se český obránce Tomáš Ujfaluši s Atlétikem Madrid představil na půdě FC Porto.
Oba týmy chtěli vyhrát, protože v úvodním zápase skupinové fáze se ani jednomu celku nedařilo podle představ. Atlétiko remizovalo doma s kyperskou Nikósií, Porto prohrálo na hřišti Chelsea 0:1.
V ligové soutěži je na tom mnohem hůře Ujfalušiho tým. Ten v pěti kolech nedokázal ani jednou vyhrát a nasbíral pouze tři body za tři remízy. Z tohoto důvodu je v tabulce až na 18. místě. Naopak Portu se start v domácí soutěži podařil mnohem lépe. V šesti kolech prohrál jen jeden zápas a v tabulce je na třetím místě. Ve vzájemném duelu nakonec zvítězil portugalský mistr 2:0.