Oba čeští hokejisté si při výhře 4:2 nad Jaroslavlí připsali tři body do kanadského bodování.
V zápase Kontinentální hokejové ligy měli na vítězství Dynama Moskva nad Lokomotivem Jaroslavl 4:2 hlavní podíl čeští hokejisté. Obránce Karel Rachůnek skóroval dvakrát a útočník Jiří Hudler přidal jednu branku. Oba hráči si navíc vzájemně asistovali u svých gólů. Na druhé straně si připsal do statistik bod za finální přihrávku útočník Jaroslavle Zbyněk Irgl.
Dynamo mělo výtečný nástup, 79 sekund po Rachůnkovi se trefil i Šitikov a domácí už v deváté minutě vedli 2:0. Jaroslavl sice dvakrát snížila, ale poslední slovo měl v 58. minutě opět český zadák Rachůnek. Ten byl poté vyhlášen nejlepším hráčem vítězného mužstva.
Po třízápasové pauze se do hry vrátil i Petr Čajánek a hned se jednou asistencí podílel na vítězství Petrohradu nad Čerepovcem v poměru 3:0.
Kontinentální hokejová liga - výsledky:
Petrohrad - Čerepovec 3:0 (1:0, 1:0, 1:0), ČAJÁNEK (Petrohrad) 0+1.
Dynamo Moskva - Jaroslavl 4:2 (2:1, 1:0, 1:1), HUDLER (Dynamo) 1+2, RACHŮNEK (Dynamo) 2+1, IRGL (Jaroslavl) 0+1.
Dinamo Minsk - Balašicha 1:5 (0:3, 0:2, 1:0), NOVÁK (Balašicha) 0+1.
Dinamo Riga - Spartak Moskva 6:4 (2:1, 3:1, 1:2), brankář Rigy Martin Prusek zůstal jen na střídačce.