Volejbalistky Prostějova vyhrály ve středu ve skupině C ženské Ligy mistrů na domácí palubovce nad polským týmem Aluprof Bielsko Biala 3:2 na sety. Prostějov si druhé vystoupení v letošním ročníku soutěže užil a v dramatickém zápase vyhrál 3:2 na sety. Český mistr dokázal zvládnout kritické chvíle na konci čtvrtého setu, kdy dotahoval náskok Polek, ale set nakonec získal poměrem 27:25. V závěrečném zkráceném dějství se českému týmu podařilo brzy odskočit na rozdíl tří bodů a rozhodující set nakonec Prostějov vyhrál 15:10 po efektní smeči Kimberley Glassové.
Volejbalistky Prostějova vyhrály ve středu ve skupině C ženské Ligy mistrů na domácí palubovce nad polským týmem Aluprof Bielsko Biala 3:2 na sety. Prostějov si druhé vystoupení v letošním ročníku soutěže užil a v dramatickém zápase vyhrál 3:2 na sety. Český mistr dokázal zvládnout kritické chvíle na konci čtvrtého setu, kdy dotahoval náskok Polek, ale set nakonec získal poměrem 27:25. V závěrečném zkráceném dějství se českému týmu podařilo brzy odskočit na rozdíl tří bodů a rozhodující set nakonec Prostějov vyhrál 15:10 po efektní smeči Kimberley Glassové.