Hráči Chemcomexu Praha se stali mistry republiky v sálovém fotbalu.
Ve víkendovém finále ve Zruči nad Sázavou porazili Premium Stonava 3:1, všechny tři branky vítězů vstřelil Ondřej Šafránek.
Stonava sice začala lépe, ale v 15. minutě dal Šafránek dva slepené góly a Chemcomex získal převahu. Šafránek, který byl společně s brankářem Máriem Vozárem z téhož klubu vyhlášen nejlepším hráčem finálového turnaje, poté přidal po pohledné akci ještě třetí branku a Stonava dokázala už jen snížit.
V utkání o třetí místo přehrálo Benago Slavičín obhájce titulu z Novabriku Polička 3:2 v prodloužení.