APLIKACE TN.CZ
Sport

Ligu mistrů ve stolním tenise vyhrála Fortuna Düsseldorf

Stolní tenisté Fortuny Düsseldorf podlehli v nedělní domácí odvetě finále Ligy mistrů belgickému týmu Royal Vilette Charleroi 1:3, přesto se radují z celkového prvenství, protože v úvodním duelu série zvítězili na půdě soupeře bez ztráty bodu 3:0.

Stolní tenisté Fortuny Düsseldorf podlehli v nedělní domácí odvetě finále Ligy mistrů belgickému týmu Royal Vilette Charleroi 1:3, přesto se radují z celkového prvenství, protože v úvodním duelu série zvítězili na půdě soupeře bez ztráty bodu 3:0.

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události