V utkání Partizanu Bělehrad s Hemofarmem Vršac se strhla nevídaná bitka, po které bylo vyloučeno osmnáct hráčů a dohrávalo se ve stylu streetbalu, takže na každé straně hráli v poli pouze tři hráči.
V utkání Partizanu Bělehrad s Hemofarmem Vršac se strhla nevídaná bitka, po které bylo vyloučeno osmnáct hráčů a dohrávalo se ve stylu streetbalu, takže na každé straně hráli v poli pouze tři hráči.