Ruské chodkyně si rozdělily všechny tři medaile ze závodu na 20 kilometrů na mistrovství Evropy atletů v Barceloně. Vyhrála Olga Kaniskinová před Anisjou Kirďjapkinovou a Věrou Sokolovovou, česká chodkyně Lucie Pelantová došla šestnáctá.
Ruské chodkyně si rozdělily všechny tři medaile ze závodu na 20 kilometrů na mistrovství Evropy atletů v Barceloně. Vyhrála Olga Kaniskinová před Anisjou Kirďjapkinovou a Věrou Sokolovovou, česká chodkyně Lucie Pelantová došla šestnáctá.