APLIKACE TN.CZ
Sport

Rusky ovládly chůzi na 20 km, Kaniskinová vyhrála o minutu

Ruské chodkyně si rozdělily všechny tři medaile ze závodu na 20 kilometrů na mistrovství Evropy atletů v Barceloně. Vyhrála Olga Kaniskinová před Anisjou Kirďjapkinovou a Věrou Sokolovovou, česká chodkyně Lucie Pelantová došla šestnáctá.

Ruské chodkyně si rozdělily všechny tři medaile ze závodu na 20 kilometrů na mistrovství Evropy atletů v Barceloně. Vyhrála Olga Kaniskinová před Anisjou Kirďjapkinovou a Věrou Sokolovovou, česká chodkyně Lucie Pelantová došla šestnáctá.

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události