Glasgowské derby ve skotské lize vyhráli fotbalisté Rangers, kteří na hřišti Celtiku zvítězili 3:1. Svěřenci trenéra Waltera Smitha neztratili v devíti kolech ještě ani bod a soupeři naopak připravili první prohru v sezoně.
Glasgowské derby ve skotské lize vyhráli fotbalisté Rangers, kteří na hřišti Celtiku zvítězili 3:1. Svěřenci trenéra Waltera Smitha neztratili v devíti kolech ještě ani bod a soupeři naopak připravili první prohru v sezoně.