APLIKACE TN.CZ
Sport

Glasgowské derby vyhráli Rangers a ještě neztratili ani bod

Glasgowské derby ve skotské lize vyhráli fotbalisté Rangers, kteří na hřišti Celtiku zvítězili 3:1. Svěřenci trenéra Waltera Smitha neztratili v devíti kolech ještě ani bod a soupeři naopak připravili první prohru v sezoně.

Glasgowské derby ve skotské lize vyhráli fotbalisté Rangers, kteří na hřišti Celtiku zvítězili 3:1. Svěřenci trenéra Waltera Smitha neztratili v devíti kolech ještě ani bod a soupeři naopak připravili první prohru v sezoně.
 

tabloidprodigy.com

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události