APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Liga mistrů ŽIVĚ: sledovali jste výhru Tottenhamu nad Interem a remízu Kodaně s Barcelonou

V přímém přenosu z Ligy mistrů jste mohli na tn.cz sledovat zápasy Tottenham – Ïnter Milán a FC Kodaň – FC Barcelona.

Obhájce trofeje v Lize mistrů Inter Milán potřeboval k jistotě postupu do jarního osmifinále zvítězit, ale zápas na stadionu White Hart Lane mu vůbec nevyšel. Tottenham vrátil obhájci titulu porážku 3:4 z prvního vzájemného duelu na San Siru a po výborném výkonu zvítězil 3:1.
 

Do vedení poslal domácí z hranice ofsajdu Van der Vaart, který přitom původně neměl kvůli zranění nastoupit. Po hodině se důrazem prosadil Crouch a hostům už nebylo nic platné, že se i ve čtvrtém utkání skupiny trefil kanonýr Eto'o. V závěru totiž definitivně rozhodl Pavljučenko. Tottenham se překvapivě dostal o skóre do čela skupiny A.
 

Ve druhém utkání, které jste mohli sledovat fotbalisté Barcelony remizovali na hřišti dánské Kodaně s Čechem Zdeňkem Pospěchem v sestavě 1:1 a nevyužili možnost zajistit si s předstihem účast v jarním osmifinále. Kodaň před čtrnácti dny navzdory porážce 0:2 sehrála v Barceloně sympatickou partii a favorita se nezalekla ani tentokrát.

Po třech minutách dokonce mohla vést, Claudemirova rána se otřela o brankovou konstrukci. Na druhé straně trefil tyč Villa. Hosty poslal po půlhodině do vedení s pomocí tyče Messi, ale hned po minutě srovnal agilní Claudemir.
 

Výsledky všech úterních zápasů se dozvítete ZDE.

dfk, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události