Čeští ragbisté zvítězili v mistrovství Evropy Divize 1B nad Nizozemskem v Amsterodamu 25:13 a mají na kontě dvě výhry a jednu porážku. Svého soupeře udolali svěřenci Martina Kafky i bez osmi hráčů působících ve Francii a posunuli se do čela tabulky. Ve druhém dnešním duelu zvítězilo Polsko v Německu 22:17.
Čeští ragbisté zvítězili v mistrovství Evropy Divize 1B nad Nizozemskem v Amsterodamu 25:13 a mají na kontě dvě výhry a jednu porážku. Svého soupeře udolali svěřenci Martina Kafky i bez osmi hráčů působících ve Francii a posunuli se do čela tabulky. Ve druhém dnešním duelu zvítězilo Polsko v Německu 22:17.