APLIKACE TN.CZ
Fotbal

NEUVĚŘITELNÉ: Fotbalista vyhrožoval fanouškům SMRTÍ, získal lepší smlouvu

Marvin Morgan, fotbalista Aldershotu, který v Anglii hrál čtvrtou nejvyšší soutěž, se na sociální síti Twitter ostře opřel do vlastních fanoušků. Nakonec na tom ale vydělal…

 Všech pět profesionálních lig je v Anglii bedlivě sledovaných. Proto nikdy médiím ani po fotbalu stále hladovým fanouškům neunikne ani jeden jediný skandál. Pořádnou mediální pozornost na sebe strhnul zkušený Marvin Morgan, hráč Aldershotu, aktuálně 19. celku čtvrté nejvyšší soutěže. Morgan totiž po zápase s Herefordem, který jeho celek prohrál 1:2, napsal na Twitter opravdu nemístnou zprávu.

"Chtěl bych poděkovat fanouškům, kteří na mě pískali. Kam vás tohle dostane? Doufám, že všichni zemřete,“ zněl Morganův vzkaz. Vytáhlému hráči tmavé pleti se totiž nelíbilo, že na něj vlastní fanoušci pískali a bučeli. Chování příznivců vyvrcholilo, když střídal. Sedmadvacetiletý fotbalista nakonec nezachoval chladnou hlavu a divákům to „natřel“ na síti Twitter. Vedení klubu ale bylo nekompromisní. Morganovi pozastavilo na dva týdny plat, odloučilo jej od týmu a dalo na přestupní listinu.

Jenže trest se pro Morgana nakonec změnil ve sladkou odměnu. Nejdříve se omluvil fanouškům a za pár hodin už podepisoval novou smlouvu! Po útočníkovi totiž sáhl tým Dagenham and Redbridge, kde Morgan bude do konce roku hostovat. A světe div se, ten je v ligovém fotbale o patro výše, hraje totiž třetí ligu, kde působí týmy takového kalibru jako Charlton, Southampton či Sheffield Wednesday.

Výhružky smrtí se nakonec borci asi vyplatí. Pokud se na hostování v Redbridge ukáže v dobrém světle, může v týmu zůstat a nebo dokonce získat ještě lepší smlouvu s jiným týmem.

hrc, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události