Exhibiční tenisový turnaj Kooyong Classic v Melbourne vyhrál v sobotu Australan Lleyton Hewitt, když ve finále vyhrál nad Francouzem Gaelem Monfilsem po setech 7:5, 6:3.
Bývalý nejlepší tenista světa Lleyton Hewitt vyhrál na kurtech Kooyong Lawn Tennis Clubu nad Francouzem Gaelem Monfilsem 2:0 na sety a zvedl si tak sebevědomí před blížícím se prvním grandslamovým turnajem sezony - Australian Open.
Hewitt, který je dvojnásobným vítězem grandslamových turnajů, se na kurty vrací po zranění ruky, které jej vyřadilo ze hry na tři měsíce. Na cestě za vítězstvím na turnaji dokázal porazit ruské tenisty Davyděnka a Južného.
Exhibiční tenisový turnaj mužů Kooyong Classic v Melbourne
Finále: Hewitt (Aust.) - Monfils (Fr.) 7:5, 6:3.
Zápas o 3. místo: Melzer (Rak.) - Davyděnko (Rus.) 7:6(2), 6:2.