APLIKACE TN.CZ
Sport

Štafetu biatlonistů vyhráli opět Němci

Biatlonovou štafetu Světového poháru v Anterselvě dnes vyhráli Němci a zopakovali prvenství z Oberhofu. České kvarteto, které obhajovalo skvělou stříbrnou příčku z posledního závodu, kvůli onemocnění Ondřeje Moravce nestartovalo.

Biatlonovou štafetu Světového poháru v Anterselvě dnes vyhráli Němci a zopakovali prvenství z Oberhofu. České kvarteto, které obhajovalo skvělou stříbrnou příčku z posledního závodu, kvůli onemocnění Ondřeje Moravce nestartovalo.

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události