Biatlonovou štafetu Světového poháru v Anterselvě dnes vyhráli Němci a zopakovali prvenství z Oberhofu. České kvarteto, které obhajovalo skvělou stříbrnou příčku z posledního závodu, kvůli onemocnění Ondřeje Moravce nestartovalo.
Biatlonovou štafetu Světového poháru v Anterselvě dnes vyhráli Němci a zopakovali prvenství z Oberhofu. České kvarteto, které obhajovalo skvělou stříbrnou příčku z posledního závodu, kvůli onemocnění Ondřeje Moravce nestartovalo.