Na tn.cz a na stanici NOVA Sport jste mohli sledovat souboj Petra Čecha a Zdeňka Pospěcha v osmifinále Ligy mistrů.
Chelsea nezastihlo osmifinále Ligy mistrů v nejlepší formě. V posledních třech zápasech nedala v normální hrací době ani gól a v lize je až pátá. V Kodani ale dvěma brankami Nikolase Anelky skolila v úvodním osmifinálovém duelu dánského mistra 2:0. Londýnský velkoklub se v posledních sedmi letech pětkrát dostala do semifinále, ale nikdy nevyhrála nejcennější trofej.
Český obránce domácích Zdeněk Pospěch odehrál celé utkání a dostal žlutou kartu, která ho tak připravila o odvetu, celý duel odchytal v dresu hostů také brankář Petr Čech.