APLIKACE TN.CZ
Sport

Pulpit žere trávu?!

Kouč Viktorie Žižkov Martin Pulpit se po vyhraném zápase Viktorie nad Karvinou nechal fanoušky vyhecovat k rybičce. Tu předvedl v euforii přímo na pažitu žižkovského stadionu. Žižkov totiž dělí od postupu do první ligy už jen jediná výhra a Pulpit tento fakt dokázal s tribunami náležitě oslavit.

Kouč Viktorie Žižkov Martin Pulpit se po vyhraném zápase Viktorie nad Karvinou nechal fanoušky vyhecovat k rybičce. Tu předvedl v euforii přímo na pažitu žižkovského stadionu. Žižkov totiž dělí od postupu do první ligy už jen jediná výhra a Pulpit tento fakt dokázal s tribunami náležitě oslavit.

hrc, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události