APLIKACE TN.CZ
Tenis

Tenisový turnaj ve Winston-Salemu vyhrál Američan Isner

Isner ve finále ve třech setech přehrál kvalifikanta Benneteaua.

Američan John Isner se stal v sobotu vítězem tenisového turnaje Winston-Salem Open v USA. Ve finálovém duelu přehrál Isner Francouze Julien Benneteaua ve třech setech 4:6, 6:3 a 6:4, informuje portál organizace ATP.

Čtvrtý nasazený Isner si před nadcházejícím grandslamovým US Open zvedl sebevědomí. Letos vyhrál po Newportu už druhý turnaj a zaznamenal celkově své třetí turnajové vítězství na okruhu ATP. V prvním vzájemném duelu svedli tenisté třísetovou bitvu, která se protáhla na více než dvě hodiny. Isner si pomohl k vítězství hned devatenácti esy.

Třetí Grand Slam sezony US Open startuje v pondělí v New Yorku.

Winston-Salem Open (USA - Winston Salem)
Turnaj ATP, tvrdý povrch (625 000 USD)

Dvouhra - finále: Isner (4-USA) - Benneteau (Fr.) 4:6, 6:3, 6:4.

tn.cz / Mediafax

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události