APLIKACE TN.CZ
Hokej

Hadamczik: Marek se chtěl VRÁTIT DO SPARTY! Je to TRAGÉDIE!

Reprezentační trenér Alois Hadamczik byl šokovaný z tragédie svých svěřenců z Jaroslavle, kteří umřeli na palubě letadla blízko Jaroslavle.

Zpráva o havárii letadla ruského hokejového klubu Lokomotiv Jaroslavl zasáhla i českého reprezentačního trenéra Aloise Hadamczika. O své hrozné pocity se podělil s agenturou Mediafax.

"Je to hrozné, na to nejde najít ta správná slova,“ polykal slzy Alois Hadamczik. "Všichni ti tři čeští kluci byli výborní lidi. Taky Pavol Demitra, toho jsem v osmnácti přivedl do Vítkovic, ale pak šel do NHL. S Honzou Markem jsem mluvil před čtrnácti dny, už moc nechtěl v Rusku zůstávat, zvažoval návrat do Sparty,“ prozradil reprezentační trenér.

Hadamczikův zeť, obránce Michal Barinka, byl se všemi třemi českými hráči ve spojení. "Ještě včera si volali přes skype. Je to opravdu hrozná tragédie,“ dodal šokovaný Hadamczik.

ČTĚTE TAKÉ:
POTVRZENO: Při havárii zemřeli RACHŮNEK, VAŠÍČEK A MAREK!
PRVNÍ FOTKY a VIDEA! PODÍVEJTE SE NA MÍSTO NEŠTĚSTÍ
Mluvčí: Na palubě byl celý tým, všichni Češi zemřeli!
PŘÍMÝ PŘENOS KHL: Zápas UKONČEN KVŮLI TRAGÉDII V JAROSLAVLI
Hadamczik: Marek se chtěl VRÁTIT DO SPARTY! Je to TRAGÉDIE!
Šéf hokeje Král: Byli to nejen vynikající hokejisté, ale i výborní kamarádi a lidé
BYLA TRAGÉDIE ZBYTEČNÁ? Letecká společnost MĚLA UŽ DŘÍVE ZÁKAZ LÉTÁNÍ!
DOTLOUKLA VELKÁ HOKEJOVÁ SRDCE: Marek, Rachůnek a Vašíček!

Mediafax

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události