VIDEO: NEŠŤASTNÝ VLASTENEC. Obránce přihrával gólmanovi a DOPADLO TO FIASKEM
Aktualizováno
19:47, 30. 9. 2011
Není malá domů jako malá domů. O tom se přesvědčil v utkání Polského poháru gólman týmu Okocimski Brzesko.
Inzerát
Inzerát
Běžela první minuta zápasu a obránce Mateusz Pawlowicz poslal před dotírajícími hráči Slasku Wroclaw zpětnou přihrávku svému spoluhráči v brance. Té bohužel pro Brzesko nechyběla ani razance ani směr.
Před gólmanem Davidem Mieczkowskim navíc míč skočil hodně nešťastně a Mieczkowski s vědomím, že ho nesmí chytit do ruky, tak chtěl situaci zachránit hlavou.
Ne, že by nad zapeklitou situací nějak přemýšlel. Kulatý nesmysl chtěl prostě odhlavičkovat alespoň na roh. Po jeho komickém zákroku míč samozřejmě skončil v brance. Možná měl raději zasáhnout rukama s tím, že se bude kopat nepřímý kop z místa přestupku.