Po Slovence Dominice Cibulkové se nepodařilo v Moskvě postoupit do finále Lucii Šafářové, která nestačila na Estonku Kaiu Kanepiovou.
Šafářová sice začala souboj s Kanepiovou mizerně, když prohrála hned svůj první servis, ale následně si ho vzala zpět a v tu chvíli na kurtu dominovala. Dostala se do vedení 4:2, ale Kanepiová dokázala s Šafářovou srovnat krok. Sada dospěla až do tie-breaku, kde prokázala pevnější nervy Šafářová.
Kanepiová, která se opírala především o kvalitnější servis, ale dokázala zápas otočit a následující dvě sady vyhrála 6:4 a 6:3. O titul si to rozdá s Dominikou Cibulkovou. Slovenská tenistka smetla domácí Elenu Vesninovou, které dokonce v prvním obdarovala kanárem.
V mužském finále se utkají dva nejvýše nasazení tenisté turnaje, Srbové Janko Tipsarevič a Viktor Troicki.
Kremlin Cup (RUSKO, Moskva)
turnaj mužů ATP a WTA (tvrdý povrch, muži - 1 mil. USD, ženy - 721 tis. USD)
Muži