Argentinský fotbalový útočník Carlos Tévez by se rád vrátil do své vlasti a znovu by chtěl po letech oblékat dres klubu Boca Juniors.
Sedmadvacetiletý Tévez je hráčem Manchesteru City, ale tam už s ním kvůli hráčovým problémům s chováním nepočítají. Argentinský útočník by se tak rád vrátil do rodné země a také do Boky Juniors, za kterou hrál v letech 1997-2004.
"Je mi jedno, jestli bych měl nižší plat. Už jsem unavený z cestování a chci se sem vrátit. Zpátky do Anglie už nechci. Rád bych se zapojil do týmu před novou sezonou a zahrál si s Bocou Pohár osvoboditelů," řekl Tévez.
Ovšem vedení argentinského celku se už nechalo slyšet, že si Téveze nebude moct dovolit, protože jeho přestupová cena je odhadována na 40 milionů eur, což je zhruba miliarda korun.