Fotbalový záložník Milan Petržela z Viktorie Plzeň je v hledáčku tureckého Bursasporu, vedení Západočechů ho však nechce uvolnit.
"Ano, zájem o něj je. Protože ale stále probíhají jednání, nemůžeme nic oficiálně komentovat,“ potvrzuje podle serveru deníku Sport zdroj blízký vedení tureckého klubu. Bursaspor o Perželu velmi stojí.
"Nabídka pro hráče je luxusní, je to stabilní klub nedaleko od Istanbulu a pro Milana velká šance, kterou by rád využil. Budeme však respektovat rozhodnutí Plzně, se kterou na toto téma již nějaký čas diskutujeme," uvedl o zájmu Bursasporu Petrželův agent Viktor Kolář.
Rozhodnutí Plzně však nejspíš bude zamítavé. Právě proto, že už přišla o Jiráčka a pravděpodobně i obránce Davida Bystroně, kterému hrozí trest za doping, nebude se chtít zbavovat dalšího hráče základní sestavy.
"Nechceme z kádru dělat veletrh, proto se touto nabídkou zatím nezabýváme. V tuto chvíli o Petrželově uvolnění neuvažujeme," prohlásil generální ředitel Viktorie Adolf Šádek. Kromě Petržely však je v hledáčku tureckého klubu i slávistický záložník Petr Janda, který je v současné době volným hráčem.