APLIKACE TN.CZ
Hokej

Loupež v Popradu. Lvu někdo vykradl kanceláře

Loupež v Popradu. Lvu někdo vykradl kanceláře
Zdroj: Mediafax

Neznámí pachatelé se v noci na pondělí vloupali do kanceláří hokejového klubu Lev Poprad na zimním stadionu v Popradu. Zloději si odnesli přenosné počítače i několik dalších věcí, informuje server deníku Pravda.

"Mohu potvrdit, že v noci po skončení hokejového zápasu s Astanou se někdo vloupal do našich kanceláří," uvedl ředitel komunikace HC Lev Poprad Jan Rachota. Vloupání do kanceláří zjistili zaměstnanci klubu v pondělí ráno po příchodu do práce. Zloději se měli do kanceláří dostat přes okno.
 

Největší škoda vznikla klubu na ukradených počítačích. Kolik jich z kanceláří zmizelo, Rachota neupřesnil. Vyloučil však, že v nich byly nějaké podstatné informace. Počítače využívali hlavně pracovníci klubu během zápasů HC Lev.
 


 

"Vloupání na čísle 158 oznámila pracovnice společnosti krátce před osmou hodinou ranní," potvrdil prešovský policejní mluvčí Daniel Džobanik. Podle dosavadního vyšetřování se pachatel dostal do kanceláří přes jedno z oken, které je výšce dva až tři metry, následně vylomil dvoje dveře na kancelářích, odkud ukradl minimálně čtyři počítače.
 

"Přesnou výši škod zatím nemáme vyčíslenou," dodal Džobanik. Policie zahájila stíhání pro trestný čin krádeže.

Mediafax

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události