Fotbal

VIDEO: Pomezní sudí Blažej mával zápas opilý! Damková mu dala stopku

Velký průšvih musela řešit Komise rozhodčích. Asistent Petr Blažej totiž odmával zápas opilý. K požití alkoholu se přiznal a Dagmar Damková ho do konce sezóny vyřadila z listiny rozhodčích.

Na záběrech diváka z tribuny je vidět, že rozhodčí má chvílemi problémy s koordinací. Před komisí rozhodčích se přiznal. Kolik toho vypil sice nevíme, ale letos už pískat nebude.
 

Na celé video se podívejte ZDE.

"Do konce ročníku si v profesionálních soutěžích nezapíská Petr Blažej kvůli tomu, že před duelem Poháru České pošty mezi Olomoucí a Ostravou požil alkohol," píše se v prohlášení Komise rozhodčích.
 

Rozhodčí málem vrazil i do trenéra Petra Uličného. Kromě opilosti Blažeje ale Damková řešila i průšvihy v zápase Plzně s Budějovicemi. Zmatky po ruce Bakoše, kdy rozhodčí uznali, odvolali, a pak zase uznali gól, odnesl nejvíc asistent Kocián. Ten si nezapíská pět zápasů. Další dva rozhodčí dopadli lépe. Asistent Tacina a hlavní Královec budou stát jen dva zápasy.
 

Na vyjádření Damkové se podívejte ZDE.


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Výsledky basketbalové NBA

Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks 121:114, Orlando Magic – Portland Trail Blazers 88:98, Miami Heat – Toronto Raptors 104:99, Dallas Mavericks – Oklahoma City Thunder 104:102, San Antonio Spurs – Phoenix Suns 107:121, Los Angeles Lakers – Utah Jazz 101:95