APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Obránce Slovanu Bratislava Dosoudil dostal trest na sedm utkání

Disciplinární komise Slovenského fotbalového svazu v pátek vyhodnotila hrubé chování českého stopera Slovanu Bratislava Radka Dosoudila po utkání 19. kola Corgoň ligy v Nitře, kde napadl pořadatele.

Dosoudil inkasoval od vedení soutěže nepodmíněný trest ve výši sedmi zápasů.
 

Český fotbalista se v posledních dvou letech nedopustil pouze tohoto provinění proti regulím. Z toho důvodu žádala disciplinární komise vedení klubu Slovan Bratislava, aby vzniklou situaci vyřešilo dle svého uvážení tak, aby se podobné incidenty ze strany jeho hráčů neopakovaly. Dosoudil při tom do zápasu v Nitře ani nenastoupil, byl jen připraven na lavičce náhradníků. Sedmizápasový trest podle verdiktu komise nabyl platnosti od 2. dubna, od kdy měl Dosoudil pozastavenou činnost.
 

V minulosti hrál osmadvacetiletý obránce za Spartu Praha, Mladou Boleslav, Jablonec, Slavii Praha, ale také za turecký Denizlispor a na Slovensku před působením ve Slovanu oblékal dres Petržalky.

Mediafax

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události