Španělská testovací jezdkyně F1 María de Villotaová, která utrpěla začátkem července vážná zranění hlavy při nehodě během testování, byla propuštěna z madridské nemocnice.
De Villotaová utrpěla 3. července při testech ve východní Anglii vážné zranění hlavy a obličeje a později přišla o pravé oko. Ovšem nedávno už byla z Anglie přepravena do Španělska a nyní už jí dokonce propustili také z nemocnice La Paz v Madridu domů.
"Specialisté budou i nadále sledovat, jak se bude vyvíjet její zdravotní stav, protože občas ještě bude muset přijít na nějaká vyšetření," stojí v prohlášení nemocnice.