Sport

VIDEO: Češi přivezou z olympiády devět zlatých, předpověděl lachtan

Devět zlatých medailí. Přesně tolik by jich měli přivést čeští olympionici z Londýna. Tento smělý odhad měl lachtan Meloun ze ZOO v Praze. Známého lachtana si můžete pamatovat třeba z Talentmanie, kde uhodl jméno absolutního vítěze.

Česká republika by měla být na olympijských hrách v Londýně velice úspěšná. Alespoň tak to vidí lachtan Meloun, který je pověstný svým šestým smyslem.
 

A jak oploutvený věštec sděluje své tipy? Tentokrát měl v bazénu na výběr z devíti stejných kuželek, na kterých byla čísla. Ta ukazovala počet zlatých kovů, které dorazí do Česka. A Meloun rozhodně netroškařil. Vytáhl tu s nejvyšším číslem.
 

„Meloun je náš favorit v oblasti sázek a tipování. Rád bych mu věřil, rád bych věřil jeho optimismu,“ nechal se slyšet ředitel ZOO Miroslav Bobek.
 

„Myslím si, že spíš je to o náhodě, on podává různé předměty na povel, takže za rybičku losoval kuželku,“ vysvětlila ošetřovatelka.
 

Na odpověď, jestli se Melounovy tipy potvrdí, nebo zda nás jen vodí za nos, si musíme počkat. Prvním českým želízkem v ohni je Kateřina Emons. Jestli ale vybojuje první české zlato, to se teprve ukáže. Meloun ale většinou vybírá správně, jak už prokázal divákům televize Nova v Talentmanii.

TV Nova, jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události