APLIKACE TN.CZ
Sport

To je on! Veslař Synek, který na OH získal pro Česko druhou medaili

To je on! Veslař Synek, který na OH získal pro Česko druhou medaili
Zdroj: isifa.com

Česká republika má další medailovou radost. Druhá stříbro se pro nás opět vynořilo z olympijských vod. Úspěšným lovcem byl skifař Ondřej Synek.

Svým druhým místem zopakoval umístění z předchozí olympiády. Zlato mu sice uniklo, ale brzy se dočká ještě něčeho cennějšího. Narodí se mu synek.
 

Související obsah


„Jsem šťastný za to, že jsem vyválčil stříbrnou medaili. Novozélanďan byl dneska lepší a bylo to výrazně vidět,“ hodnotil Synek. Jeho soupeř byl na lopatkách jenom jednou, to když mu Synek přišel pogratulovat.

V mateřském oddíle v Brandýse nad Labem mu všichni drželi palce. Věděli, že jim zase přiveze nějaký suvenýr a budou si moci sáhnout na medaili.
 

„Ondřej je takový, že si nechává v podstatně jenom ty medaile. Dresy a všechno dá vlastně do klubu,“ svěřil se Synkův kamarád.
 

jpz, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události