APLIKACE TN.CZ
Sport

Má kotník jako bambuli, přesto se Rosolová bude na OH rvát jako lvice

Má kotník jako bambuli, přesto se Rosolová bude na OH rvát jako lvice
Zdroj: Facebook official

Česká atletka Denisa Rosolová je na olympiádě v Londýně adeptkou na medaili v běhu na 400 metrů překážek. Na Facebooku zveřejnila fotografii svého oteklého kotníku, přesto uvedla, že jako žena musí něco vydržet.

Denisa Rosolová je světovým unikátem. Je na své třetí olympiádě a bude startovat ve třetí disciplíně. Při své premiéře v Aténách v roce 2004 odjížděla do Řecka jako skokanka do dálky. Za čtyři roky reprezentovala Českou republiku ve víceboji a rovněž ve skoku do dálky. Teď je v Londýně a o medaile bude bojovat v běhu na 400 metrů překážek a také ve štafetě.

Zdroj: isifa.com

Jenže Rosolová není zdravotně zcela v pořádku, což dokládá fotka, kterou umístila na Facebooku. Je na ní vidět nateklý kotník, kde nechybí ani modřina. Česká atletka však k fotce přidala komentář, který české fanoušky uklidňuje.
 

„No, myslela jsem, že to nechám až po závodech, ale aspoň uvidíte, s čím jedu bojovat o co nejlepší umístění. Nějáky otok a modřinka mě nezastaví předvést co nejlepší výsledek. Jsem ženská a něco vydržím,“ napsala halová mistryně Evropy z hladké čtyřstovky z roku 2011.

jpz, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události