Ten měl ale kliku! Málem ho rozdrtil betonový sloup
Aktualizováno
15:36, 20. 8. 2012
Hodně málo chybělo při závodech NASCAR k tomu, aby došlo k velkému neštěstí.
Reklama
Reklama
Při okruhových závodech NASCAR dochází k různým karambolům poměrně často, ale tentokrát to zavánělo velkým průšvihem.
Po jedné z kolizí se totiž vůz Marka Martina řítil nekontrolovaně směrem k boxům, kde pochopitelně zavládla panika. Jeho pekelná jízda skončila ve chvíli, kdy se napíchnul na boxovou zídku a málem přitom zranil překvapené mechaniky.
Martin měl každopádně pořádný kus štěstí. Betonový blok prošel jen těsně kolem něho. Tímto ale drama neskončilo. Z rozpáraného vozu začalo unikat palivo, které se vzňalo.
Martin, nad nímž musel evidentně létat během závodu anděl strážný, nakonec v pohodě vystoupil z auta a ještě si posteskl, že nemohl podnik dokončit.