Obávaní fanoušci fotbalistů Ostravy dorazili v podvečer do Prahy, kde se Baník v Gambrinus lize utká se Spartou. Z pražského hlavního nádraží míří přes křižovatku Bulhar na Letnou, doprovází je sedm desítek policistů, asistuje vrtulník a připraveni jsou těžkooděnci.
"Policisté zatím nemuseli razantně zasahovat, strhlo se jen několik menších strkanic,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Zoulová. Dva z fanoušků údajně zkolabovali, protože se jim udělalo nevolno.
Zápas mezi Spartou a Baníkem začne na Letné v 19 hodin.