Hokej

Střelec Bednář ve Švýcarsku skončil a míří zpátky do Slavie

Střelec Bednář ve Švýcarsku skončil a míří zpátky do Slavie
Zdroj: Mediafax

Zvučnou posilu do ofenzivních řad hlásí hokejisté pražské Slavie. Do klubu má nakročeno jejich bývalý útočník Jaroslav Bednář, jenž definitivně ukončil svou misi ve Švýcarsku a chce zakotvit v Česku.

I když se mu v aktuálním ročníku nedaří, pro Slavii to může být posila jako hrom! Nájezdový specialista Bednář bude v sešívaném táboře působit už potřetí v kariéře, poslední dvě sezony strávil ovšem ve Švýcarsku.
 

V dresu Davosu zářil po boku ostrostřelce Sýkory a dařilo se mu i v méně ambiciózním Luganu, kde v prvním ročníku nasbíral ve 46 zápasech 49 bodů.
 

Letos na podzim už to ale tak slavné nebylo. I kvůli zranění nastoupil Bednář jen do osmi duelů, ve kterých nebodoval. Rozhodl se tak se švýcarským klubem rozloučit a přesunout se zpět do Čech.
 

Posílí pražskou Slavii. “Dá se říct, že jsme těsně před podpisem smlouvy. Na všem podstatném jsme už domluveni,“ potvrdil Nova Sportu hráčův agent Vladimír Vůjtek mladší. V Edenu se Bednář jen těsně mine se svým dlouholetým parťákem Romanem Červenkou, s nímž vytvořil na ledě vskutku zabijáckou dvojici.

tn.cz / hum
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události