Přesně za rok začnou zimní olympijské hry v Soči. Vůbec poprvé bude svátek pod pěti kruhy přenášet českým divákům i NOVA, NOVA Sport a FANDA! Na vaše dotazy nejen k tomuto tématu odpovídal ředitel vysílání Marek Kindernay.
Marek Kindernay je ředitelem sekce televizních kanálů NOVA Sport, FANDA a MTV a má před sebou nelehký úkol. Připravit se svými lidmi vše k vysílání olympijských her v Soči 2014. Hry začnou přesně za rok, ale už nyní jsou přípravy a jednání v plném proudu.
Zkusí Nova opět oslovit komentátora Roberta Zárubu? A jak velký tým hokejových expertů a komentátorů Nova Sport chystá?
Vrátí se na obrazovky prestižního sportovního kanálu i anglická Premier League?
Nejen na to ale Marek Kindernay odpovídal, dokonce došlo i na výzvu k zaslání životopisu jednou ze sportovních nadšenců, který by rád rozšířil řady Nova Sportu.
Marek Kindernay byl hostem online rozhovoru čtenářů TN.cz celý čtvrteční večer.