Zápas švýcarské Super League mezi týmy Thunu a Curychu měl pikantní oživení. O pořádný rozruch se postarala kuna, která vběhla na hřiště a kličkovala mezi hráči. Všichni ji začali honit, ale uspěl až curyšský obránce Loris Benito (21).
Jenže to odnesl pěknou bolestí a zakrváceným prstem. Kuna ho totiž stačila za trest kousnout do prstu, než ji gólman David Da Costa ve svých rukavicích odnesl ze hřiště a tam už si ji převzala pořadatelská služba. Ochránci zvířat mohou být v klidu, kunu vypustili na louku nedaleko hřiště.
„S odstupem času vidím, že jsem se nechoval právě moudře,“ uznal ale Benito. „Bolelo to a navíc nikdy nevíte, jakou od takového zvířete můžete chytit nemoc,“ dodal.