Užijte si video plné pádů ze světového finále extrémního běžkového závodu Red Bull Nordix. Těšit se můžete na komické karamboly i na to, jak někteří závodníci končili v ochranných sítích.
Ski-cross na běžkách přilákal v sobotu 30. března do Špindlerova mlýna tři tisíce diváků, kteří povzbuzovali závodníky a závodnice na trati plné skoků, klopenek a boulí.
Na startu nechyběly hvězdy českého běžeckého lyžování Gábina Soukalová, Ondřej Moravec nebo Martin Koukal.
Nejlepší český běžkař Lukáš Bauer sice do závodu ve čtveřicích nepostoupil z páteční kvalifikace, ale i jeho fandění hnalo vpřed Dušana Kožíška, který se po famózním výkonu stal světovým šampionem Red Bull NordiX 2013. V ženském závodě obhájila loňský titul Lída Horká.