Messi neexistoval. Barcelona hrála v deseti, pálí kritici do Argentince
Zdroj: Getty Images
Aktualizováno
17:11, 24. 4. 2013
Žádné servítky si nebrali čeští fotbalisté při hodnocení výkonu Barcelony i Lionela Messiho po debaklu v Lize mistrů od Bayernu Mnichov.
Reklama
Reklama
Snad každý fotbalový fanoušek sledoval fotbalovou bitvu mezi Bayernem a Barcelonou. Souboj gigantů si nenechali ujít ani někteří čeští fotbalisté, kteří se podělili o své názory na sociálních sítích.
Mnozí fanoušci, ale i odborníci označili za spoluviníka debaklu Barcelony Lionela Messiho, jehož výkon byl velkým zklamáním. Na hřišti byl praktický neviditelný. "Leo Kdesi?“ rýpalo se pak do Argentince na Facebooku.
Ani trochu nechodil kolem horké kaše Jiří Štajner, který měl jasno. "Těžký proti Bayernu, když hrajete celej zápas v deseti,“ napsal Štajner na Twitteru.
Ke kritice Messiho se vtipnou glosou přidal i Lukáš Vácha. "Moje přítelkyně se mě před 10 min zeptala ''kde je Messi ? Hraje vůbec ? ,, jak výstižné …,“ napsal sparťan.
Další sparťan Roman Polom viděl hlavní příčinu vysoké porážky Barcelony někde jinde, a to ve skvělém výkonu mnichovského klubu.
"Bayern nehrál dobře, protože Barcelona špatně. Barcelona hrála špatně, protože Bayern hrál fantasticky. Jak to vůbec může někdo zpochybnit?“ napsal Polom.
"Tahle mašina půjde hodně těžko zastavit...,“ přitakal i gólman letenského klubu Tomáš Vaclík.