VIDEO: Tu máš! Rozzuřený fanoušek hodil po fotbalistech zuby
2013-10-25_VOYO-NHL-News |
Aktualizováno
11:40, 24. 5. 2013
Na hřišti už přistály zapalovače i lahve, ale zuby? To tu ještě nebylo.
Reklama
Reklama
Nespokojenost projevují fanoušci různým způsobem. Ve chvíli, kdy se jejich týmu nedaří, tak se často stává, že hřiště zasypou různými předměty.
Jako munici pak používají prakticky všechno - od mincí až po lahve.
Fanoušek v Argentině, který nesl velmi těžce prohru Argentinos Juniors s Belgranem, zrovna neměl nic po ruce, tak si šáhl do úst a mrštil na trávník zubní protézu.
Majitele zubů pak sportovní novináři za kamerou marně hledali v davu na tribuně.
Ani se neví, zda se protéza dostala zpět k dotyčnému, jemuž patří. Jisté je ale jedno, fanoušci v Argentině zase dokázali, že dění na hřišti dokáží pořádně prožívat.