Podívejte se netradiční oslavu gólu. Na fotbalovém hřišti byla obrovská louže, do které několik hráčů po vstřelené brance naskákalo. První z odvážlivců se dokonce pokusil o „balíka“.
Silné deště a povodně zasáhly i sousední Polsko a není divu, že některá fotbalová utkání se hrála spíše na vodě než na zeleném trávníku.
Jedním z takových případů byl duel amatérských celků. Právě amatéři si ale ze skoro až neregulérního hřiště nedělali velkou hlavu a hrací plochu plnou louží využili podle svého.
Po vstřeleném gólu skočili do největší z kaluží a ukázali, že ani nepřízeň počasí jim radost z fotbalu nezkazí.