Německý závodník Moto 3 Jonas Folger se ukázal jako opravdový hrdina. Necelé dva týdny po operaci kotníku startoval ve Velké ceně Aragonie a do cíle dojel jako sedmý.
Ještě v kvalifikaci si k motorce došel o berlích a při nasednutí na stroj mu museli pomáhat mechanici. Kotník ho bolel jako hrom, chtíč po závodění byl ale silnější. Radost pak měl o to větší, když si v závodě dojel pro body za sedmé místo.
Průběžně pátý závodník kategorie Moto 3 si levý kotník zlomil po pádu při Grand Prix San Marina. Ještě ten den byl převezen do nemocnice v Barceloně a den na to ho operovali. Folger teď ukázal skoro nemožné. Pár dnů po operaci znovu sedl na motorku a odjel celý závod se slušným výsledkem.