APLIKACE TN.CZ
Hokej

Gólman Kovář má zase nulu a říká si o místo! Bude v Soči jedničkou?

Gólman Kovář má zase nulu a říká si o místo! Bude v Soči jedničkou?
Zdroj: isifa.com

Hokejový brankář Jakub Kovář nedostal ve třetím zápase za sebou gól. Po výhře 2:0 v dresu české reprezentace proti Finsku pomohl v KHL ke čtvrtečnímu vítězství Jekatěrinburgu nad Novosibirskem 1:0 po nájezdech a nakonec vychytal i střelce Novokuzněcku.

Avtomobilist Jekatěrinburg doma vyhrál nad Novokuzněckem 2:0. Kovář zastavil 23 střeleckých pokusů hostujícího mužstva a čisté konto udržel potřetí v této sezoně KHL.


Jeho reprezentační kolega Alexander Salák inkasoval dvakrát a vedoucí celek Bobrovovy divize Petrohrad doma prohrál s Ufou 1:2.


To Ondřejovi Pavelcovi, který je plánovanou jedničkou reprezentačního týmu pro olympijský turnaj, se nedaří. Kladenský rodák prohrál šest z posledních osmi zápasů a naposledy byl střídán už v 7. minutě po třetí inkasované brance.
 

ram, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události