Hokej

CELÉ VIDEO: Sprostý hokejový trenér o vyhazovu: Od klubu je moje odvolání PODRAZ

CELÉ VIDEO: Sprostý hokejový trenér o vyhazovu: Od klubu je moje odvolání PODRAZ
Zdroj: YouTube.com

Bývalý trenér Michal Jäger promluvil o tom, jak ho vedení klubu odvolalo od týmu Klášterce nad Ohří. Mrzí ho, že se ho vedení klubu nezastalo. Jägrovi se o skandál postaral vlastní syn. Vynesl z kabiny video, jak se jeho otec rozčiluje a záznam dal na internet.

Výstup v hokejové šatně stál Michala Jägra trenérské místo. Vlastně dvě místa. Od juniorky Jäger odešel na vlastní žádost, od A týmu byl pak odvolán vedením klubu. Bafuňářům se nelíbilo, jakým stylem hovoří s mladými hokejisty. Obsah výtek byl prý v pořádku, vedení týmu jen zaskočila vulgární forma, jakou se Jäger prezentoval.

Související obsah


 

"Vystupování trenéra mužstva juniorů HC Klášterec nad Ohří je v přímém rozporu se základními principy práce s mládeží. Trenér ve svém vystoupení přímo uráží osobnost a důstojnost hráčů," stojí v oficiálním prohlášení klubu.
 


 

"U juniorů jsem rezignoval sám, ale že mě odvolali od druholigového áčka, to je podpásovka," uvedl trenér v rozhovoru s novináři z MF Dnes a dodal: "V Klášterci jako hráč a trenér působím 14 let, s dvouletou výjimkou v Sokolově. Vzhledem k tomu, že jsem tam nechal kus života a práce, je odvolání od áčka podpásovka. Hlavně v tom, že se mě klub nezastal před vyšší mocí. Moje odvolání pravděpodobně požadovalo vedení města, které je sponzorem. Nelíbil se jim můj proslov."

Související obsah

Jäger dále dodal, že mu volají kolegové z jiných klubů a podporují ho. Podobné emotivní proslovy prý ke sportu patří. To, že video vynesl z kabiny jeho syn, považuje trenér za další podpásovku.


Související obsah


 

"Podraz to od něj je, ale čas všechno zahojí. Jak říká moje manželka, nikoho nezabil, není v kriminále. Jsou horší věci. Všichni puberťáci mají mobil, tablet, nežijí ničím jiným. Sdíleli si to mezi sebou, velká sranda, hihihi, hahaha. Podcenili, co z toho může vzniknout. Ano, můj syn telefon nastavil, ale s vědomím drtivé většiny mančaftu. Když to řeknu slušně, zlobím se na něj," sdělil pro iDnes.cz naštvaný trenér.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sympatický taťka, nebo slizoun? Podívejte se, jak slavný trenér sjížděl Borhyovou

Milování, trénink nebo protahování zad? Úchylný trenér si užívá se cvičenkou

sta, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události