APLIKACE TN.CZ
Sport

Zažila jsem v Soči krásné chvíle, vzpomíná maminka zlaté a stříbrné Martiny Sáblíkové

Zažila jsem v Soči krásné chvíle, vzpomíná maminka zlaté a stříbrné Martiny Sáblíkové
Zdroj: TN.cz

Poté, co Martina Sáblíková vyhrála zlatou medaili, měla čas strávit několik volných chvil se svou maminkou Evou. Obě dámy se tak nechaly rozmazlovat v kosmetických salonech P&G Family Home.

Eva Sáblíková navštívila Pantene studio, kde si nechala umýt vlasy a upravit účes. “Byla jsem nadšená z toho, jak se o nás P&G po celou dobu pobytu staralo, cítila jsem se v Soči jako doma. Odpočinula jsem si, užívala jsem si každou chvíli s Martinou a slavila s celou rodinou její úspěch,” řekla Eva Sáblíková.

Také Martina se rozhodla služby salonu využít. “Po závodě jsem si mohla konečně užít volné chvíle s maminkou. Jsem strašně ráda, že v Soči mohla být se mnou, byla mou velkou oporou,” řekla Martina.

P&G Family Home byl srdcem programu „Děkuji, maminko“ na OH v Soči 2014. Obchodní značky P&G zde vzdávaly hold maminkám za to, že pomáhají dětem dosahovat svých snů.


 

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události