Na zápas hokejové NHL mezi Columbusem a Montrealem hned tak nezapomene jedna z fanynek, která se ocitla ve špatnou chvíli na špatném místě. Dostala se totiž přímo ke střetu dvou hráčů.
Ve třetí třetině utkání se totiž nalepila na plexisklo a povzbuzovala hráče. No, zkrátka třískala rukama do plexiskla.Jenže tak činila zrovna ve chvíli, kdy jeden z hráčů Columbusu proti soupeři použil tvrdý bodyček přímo v místě, kde fanynka stála.
Náraz hokejistů na plexisklo žena neměla šanci ustát a skácela se k zemi. Domů si tak na památku kromě vzpomínek nejspíš odvezla i pěknou bouli.
Zdá se, že vedle zbloudilých puků si musíte dát pozor i na to, abyste se u plexiskla nedostali přímo do hry.