Fotbal

Tiket za 40 tisíc! Sázkař se smál, vsadil si, že Suarez kousne!

Tiket za 40 tisíc! Sázkař se smál, vsadil si, že Suarez kousne!
Zdroj: Isifa / Facebook

Kousnutí Luise Suareze v utkání mistrovství světa proti Itálii odsoudil snad celý svět. Švéd Jonathan Bräck ale u televize prožíval okamžiky štěstí. Poté, co si vsadil na kuriózní událost, vyinkasuje od sázkové kanceláře asi 42 tisíc korun!

Sázková kancelář Betsafe se specializuje na sázky na těžko uvěřitelné události. V případě Suareze byl vypsán kurs 175:1 na to, že v průběhu mistrovství světa někoho pokouše. A uruguajský útočník to zvládl už ve svém druhém zápase, ve kterém nastoupil!


Sázková kancelář možná prohloupila. Celkem na tuto událost vsadilo 160 lidí a nejvíc právě mladý učitel ze Stenungsundu. Ale nakonec si z toho udělala dobrou reklamu.

Zdroj: facebook.com


"Můžeme s radostí potvrdit, že náš klient po úžasném Suarezově kousnutí vyhrál 14 tisíc švédských korun. Bavili jsme se, když jsme vypisovali tyto podivné kursy, a je příjemné vidět, že jsme se trefili do vkusu," komentoval marketingový ředitel sázkové kanceláře Patrik Öqvist.

Zdroj: facebook.com


Třiadvacetiletý Bräck si vsadil 80 švédských korun a nakonec v přepočtu vyhrál asi 42 tisíc Kč. "Chtěl jsem vsadit víc, ale kamarád mě přesvědčil, že jen vyhazuji peníze," uvedl. "Za peníze si koupím nějaký pěkný výlet. Asi pojedu na zápas Manchesteru United," dodal.


Zápas sledoval doma se svým otcem a prý se hodně divil, že kousnutí odsoudili. "Vždyť to bylo úžasné kousnutí," smál se. "Kdybych měl Suarezovu adresu, tak mu pošlu poděkování," líčil svou radost pro list Expressen.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události