APLIKACE TN.CZ
Motorsport

Manželka Schumachera POPRVÉ promluvila o Michaelovi! Co řekla?

Od vážné nehody na lyžích, při které se zranil pilot formule jedna Michael Schumacher, už uplynulo více než půl roku. Až teprve teď poprvé promluvila osoba, která k němu má nejblíže. Manželka Corinna.

Tento týden viděli novináři Corinnu po dlouhé době konečně zase rozesmátou. Na rodinném ranči pořádala závody pro děti a dobře se bavila. Dokonce poskytla krátký rozhovor ženskému německému týdeníku Neue Post.
 

A bylo to vůbec poprvé, kdy promluvila o tom, jak se daří Michaelovi. "Zlepšuje se to. Sice pomalu, ale v každém případě se to zlepšuje," řekla Corinna Schumacherová.
 

Pouze jedna věta, jedno souvětí. Ale slyšet něco takového přímo z úst nejbližšího člověka je povzbuzující zpráva.
 

Teď v srpnu to bude devatenáct let od svatby a i doktoři říkají, že Corinna hrála v Schumacherově uzdravování mimořádnou roli. Na žádný jiný hlas nereagoval jako na ten její. Schumi je teď na klinice třicet minut od domova a čeká ho dlouhá rehabilitace. Snad ještě někdy rozhovor médiím poskytne i on.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Manažerka Schumachera prolomila mlčení: Jak na tom pilot je?

Pyško o synovi v kómatu: Je zázrak, že tu s námi ještě je!

TV Nova/jpz, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události